اره چوب بری در مراکز آموزشی محرکی

اره چوب بری رومیزی تجهیزاتی هستند که در همه جا در مغازه های چوبی حرفه ای، خانگی و مدرسه ای وجود دارند که پتانسیل ایجاد صدمات شدید را دارند. بسیاری از این صدمات منجر به آسیب یا قطع عضو تاندون انگشت و شست، عصب و عروق می شود.

پیامدهای طولانی مدت این آسیب ها می تواند شامل نقص های عملکردی و حسی باشد. سازندگان اره رومیزی موظفند اره ها را به محافظ تیغه مجهز کنند.

تا از تماس تیغه ها جلوگیری شود، اما با وجود این اقدامات، صدمات اره رومیزی یک اتفاق رایج در بخش های اورژانس ایالات متحده است.

مواد و روش ها
ما یک جستجوی ادبیات را با استفاده از PubMed و شاخص تجمعی برای پرستاری و ادبیات بهداشتی متحد انجام دادیم تا داده‌های اپیدمیولوژی مربوط به آسیب‌های اره جدولی را گردآوری کنیم.

ما همچنین بسته توجیهی کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده را در مورد آسیب های تماس تیغه اره رومیزی بررسی کردیم.

نتایج
سالانه بیش از 30000 آسیب اره روی میز رخ می دهد. انگشتان و دست ها بیشترین آسیب را در بدن دارند و پارگی شایع ترین آسیب است.

افرادی که از آسیب های شغلی رنج می برند نسبت به افرادی که در حین نجاری آماتور آسیب دیده اند، جوان تر هستند.

اقلیت کوچک اما مهمی از صدمات مربوط به دانش‌آموزانی است که در کلاس‌های فروشگاه مدرسه شرکت می‌کنند. هزینه های پزشکی برای درمان جراحات اره رومیزی هر سال بیش از 2 میلیارد دلار برآورد می شود.

نتیجه گیری
فناوری SawStop هنگام تماس با پوست تیغه اره را متوقف می کند و به جای پارگی یا قطع عضو پیچیده تر، بریدگی کوچکی ایجاد می کند.

استفاده از این فناوری جدید در طرح های اره می تواند از صدمات جدی که به طور مخربی بر زندگی در سطوح شخصی و اجتماعی تأثیر می گذارد جلوگیری کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.