استفاده از پوشاک کودک در دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر حیرت همگان را برانگیخت

نوزادان و کودکان به طور طبیعی بیانگر هستند. آن‌ها از بدن، صدا، حرکت، اسباب‌بازی، هنر، تخیل و لباس خود استفاده می‌کنند تا نشان دهند که چه کسی هستند.

پوشاک کودک تاثیر بسیار زیادی در یادگیری مفاهیم اولیه برای کودک دارد  و بسیار مهم است که چه لباسی استفاده می کنید.

با هر تصمیمی، کودکان از طریق انتخاب شکلات در مقابل وانیلی، شلوار در مقابل شورت، کتاب در مقابل بلوک، و قرمز در مقابل زرد بیشتر درباره خود می آموزند.

هنگامی که کودکان به اندازه کافی بزرگ می شوند تا بتوانند عقیده خود را بیان کنند، بسیاری از کودکان لباس را برای بیان هویت و شخصیت خود آزمایش می کنند.

بیشتر بزرگسالان با نوجوانانی آشنا هستند که مد را برای شناسایی خود با گروه همسالان یا جدا کردن خود از جمعیت تجربه می کنند. اما حتی در سنین پایین تر، کودکان کم سن و سال شروع به شکل گیری احساس خود با چیزی به سادگی لباس می کنند.

موارد آسیب های مربوط به لباس در کودکان 3 تا 6 ساله (54.7٪) شایع ترین بود. نسبت تعداد پسر به تعداد دختر در 192 مورد 1.5: 1 بود. علاوه بر این، تقریباً 51 درصد موارد در منطقه شرق چین رخ داده است. بیشترین محل وقوع حوادث در منزل (35%) بوده است.

همچنین زیپ شایع ترین علت آسیب (15.1%) و شایع ترین قسمت آسیب دیده بدن، اندام تناسلی (29.2%) بوده است. همچنین 24 مورد مرگ ناشی از جراحات ناشی از لباس (13%) گزارش شده است. علاوه بر این، مکان‌هایی که آسیب‌ها، دلایل وقوع آسیب‌ها و اعضای بدن آسیب دیده بر اساس جنسیت و سن تفاوت معنی‌داری داشتند.

یافته‌های ما نشان می‌دهد که می‌توان از صدمات ناخواسته آینده با اجرای ۲ ابتکار اصلی جلوگیری کرد: بهبود ارتقای ایمنی طراحی لباس کودکان در چین و آموزش مصرف‌کنندگان در مورد خطرات احتمالی مرتبط با لباس‌های کودکان.

پوشاک کودکان تأثیر بسزایی بر سلامت، ایمنی و رفاه کودکان دارد. این پیامدها نه تنها می تواند تحت تأثیر نوع لباسی که کودکان می پوشند، بلکه نحوه پوشیدن این لباس ها را نیز تحت تأثیر قرار دهد. سن کودک نیز عامل مهمی در تعیین اینکه چگونه لباس کودکان ممکن است بر راحتی و ایمنی آنها تأثیر بگذارد است. با توجه به فعالیت و نقص لباس کودکان، لباس کودکان ممکن است خطرات مکانیکی زیادی را ایجاد کند که ممکن است بر ایمنی کودکان تأثیر بگذارد، مانند خفگی، بلع، خفه شدن، به دام افتادن، درهم تنیدگی، احساس به دام افتادن، گیر کردن، زمین خوردن، افتادن. ، و کشویی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.