با تیشرت مردانه چریکی برای خود دستمال آشپزخانه بدوزید

تیشرت مردانه چریکی همچنین دارای تاریخچه ای ناهموار و نمادین هستند و راحتی، در دسترس بودن و کاربردی بودن را حفظ می کنند که در وهله اول آنها را بسیار محبوب کرده است.

آنها ممکن است هرگز لباس عروسی یا تشییع جنازه نباشند، اما، به خصوص زمانی که به درستی پوشیده شوند، می توانند شیک و مناسب برای چیزی بیشتر از رفتن به ساحل یا باشگاه باشند.

ترفند این است که بدانیم پوشیدن تی شرت چه زمانی مناسب است و به خوبی توصیه می شود، تصمیمی که می توان با فکر کردن در مورد چند عامل انجام داد.

کد لباس چیست؟ تی‌ها برای موقعیت‌های رسمی تا «جمعه‌های معمولی» در محل کار مناسب نیستند (مگر اینکه در یک دفتر بسیار معمولی کار می‌کنید). هر چیزی که شبیه یک “رویداد” باشد، جای تی شرت نیست. آن‌ها برای فعالیت‌ها و پاتوق‌هایی مناسب هستند که به‌راحتی سازمان‌دهی شده و آرام هستند.

چقدر فعال خواهید بود؟ تی ها برای کار، ورزش و به طور کلی انجام کارها ساخته شده اند. هرچه بیشتر حرکت کنید و عرق کنید، پوشیدن تی شرت مناسب تر خواهد بود.

شما چند سال دارید؟ تی‌شرت‌ها برای مردان جوان مناسب‌تر از آنهایی هستند که در سال‌های بعد از دانشگاه هستند.

ساختتون چیه؟ تقریباً همه لباس‌ها با اندام مناسب بهتر به نظر می‌رسند، اما این به ویژه در مورد تی‌شرت‌ها صادق است.

اگر اضافه وزن یا لاغر هستید، سه راهی به شکم شما می‌چسبد و بر آن تأکید می‌کند، یا به‌طور بی‌جانی روی قاب لاغر شما می‌چرخد. همچنین، تضاد بین آستین و پوست شما توجه را به سمت بازوهای پوک یا استخوانی شما جلب می کند.

بنابراین مردان لاغر و دارای اضافه وزن همیشه در لباس هایی مانند پیراهن و ژاکت های ورزشی که ساختاری به اسکلت آن ها می بخشد، شانه هایشان را بلند می کند، کمرشان را می گیرد و حالت V مردانه تری ایجاد می کند، بهتر به نظر می رسند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.