با فروش صابون گلنار دونه ای صاحب ماشین شوید

از آن جایی که صابون گلنار دونه ای کشش سطحی آب را کاهش می دهند. زیرا میسل ها عموما روی سطح آب می نشینند. با این ویژگی میسل ها، اطمینان حاصل می شود که آب به طور فعال تر با سطوح تعامل دارد.

حذف روغن بزرگترین اثر پاک کنندگی صابون ها است. بخش هیدروکربنی با زنجیره بلند صابون کمی در قطرات کوچک حل می شود. قسمت پلاریزه آب اطراف لکه روغن را از بین می برد.

بنابراین، لکه روغن کاملاً توسط مولکول های صابون احاطه شده و از سطحی که قرار است تمیز شود جدا می شود. به این مولکول های صابون حاوی قطرات روغن و آب حاوی روغن محلول در ساختار آن امولسیون می گویند. سپس این محلول همراه با آب در طول شستشو خارج می شود.

استفاده از صابون های مایع و جامد در برابر یکدیگر مزایا و معایبی دارد. رشد باکتری ها در ماه های تابستان به دلیل دمای بالا تسریع می شود. به همین دلیل، تجربه مشکلات بهداشتی به ویژه در محیط هایی مانند توالت مدرسه که کودکان در کنار هم هستند، کاملاً طبیعی است.

صابون‌های میله‌ای که صابون جامد نیز نامیده می‌شوند، می‌توانند تعداد زیادی باکتری روی سطح داشته باشند. اگرچه بهداشتی است، اما استفاده از صابون های نواری می تواند تبادل باکتری ها را تسریع کند. صابون جامد نباید در توالت های معمولی مناطقی مانند بیمارستان ها، مدارس، رستوران ها، سواحل و مراکز خرید که تبادل باکتری در آنها شدید است استفاده شود.

کارشناسان توصیه هایی را برای والدینی که در مورد فواید و مضرات صابون جامد تحقیق می کنند، ارائه می دهند. به طور کلی در صورت استفاده از صابون جامد شخصی می توان نتایج بهداشتی تری به دست آورد.

به همین دلیل، اگر قرار است صابون جامد در هنگام شستشوی دستی ترجیح داده شود، باید صابون های جامد را که به صورت جداگانه و بسته بندی شده اند ترجیح داد. به عنوان مثال، می توانید صابون جامد را برای استفاده کودک خود در مدرسه بخرید و آن را فقط برای استفاده او سفارشی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.