بیماران سرطانی از صابون ضد لک ویرگو برای بهبودی استفاده می کنند

یکی از وظایف میکروب های مفید کنترل پاتوژن های مضر است. آنها این کار را با اسیدی نگه داشتن پوست انجام می دهند. سورفکتانت های موجود در صابون های معمولی اسیدیته پوست شما را کاهش داده و بسیاری از باکتری های خوب را از بین می برند. که به بدها اجازه می دهد تا شکوفا شوند.

باکتری های مفید همچنین فعالیت سیستم ایمنی در پوست را خاموش و روشن می کنند. هنگامی که آنها ضعیف می شوند، سیستم ایمنی ممکن است به عفونت، التهاب و آسیب پاسخ ندهد اساساً وقتی میکروبیوم از تعادل خارج می شود، پوست شما نمی تواند از خود محافظت کند یا بهبود یابد.

می تواند شرایط پوستی را بدتر کند آکنه و اگزما دو بیماری شایع پوستی هستند که ممکن است با شستن صورت با صابون بدتر شوند.

شما می توانید از صابون ضد لک ویرگو برای جلوگیری از بیماری های پوستی استفاده کنید. بخشی از دلیل این امر در سلامت میکروبیوم پوست شما نهفته است، اما سایر فعالیت‌های سورفکتانت‌های مبتنی بر صابون نیز نقش دارند.

آکنه

در آکنه، فولیکول‌های مو در پوست با روغن‌ها و سلول‌های مرده پوست مسدود می‌شوند. این امر منجر به ایجاد جوش می‌شود. ممکن است غیر منطقی به نظر برسد، اما از بین بردن روغن و رطوبت پوست می تواند آکنه را بدتر کند.

این به این دلیل است که وقتی چربی های طبیعی پوست خود را حذف می کنید، با افزایش تولید روغن پاسخ می دهد تا آنچه از دست رفته را جبران کند. تولید روغن بیشتر به معنای آکنه بیشتر است

اگزما

اگزما (که درماتیت آتوپیک نیز نامیده می شود) یک بیماری التهابی پوست است. علائم عبارتند از:

پوست خشک و خارش دار
بثورات
تکه های فلس دار
تاول
عفونت های پوستی
این علائم نتیجه یک سد پوستی ضعیف (سطح پوست) است که قرار است اشیا را از لایه‌های عمیق‌تر دور نگه دارد. سورفکتانت‌های موجود در صابون می‌توانند به بخش حساس پوست آسیب برسانند و اگزما را بدتر کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.