تولید انواع پاندانوس پاکوتاه در تهران

پاندانوس یک نوع گل آپارتمانی مقاوم است که به سه گروه تقسیم می شود که در این بین پاندانوس پاکوتاه زیبا تر و مناسب تر برای استفاده در فضای بسته می‌باشد. در سال های اخیر تولید پاندانوس پاکوتاه در انواع مختلف در تهران تولید و پرورش می یابد و به تمام نقاط ایران ارسال می شوند. این.گیاه به دلیل داشتن برگ های سبز و یا ابلق زیبا و ماندگار، جز اولین انتخاب خرید گیاه اپارتمانی می باشد و به راحتی می توان آن را تکثیر و نگهداری کرد.

تولید انواع پاندانوس پاکوتاه در تهران

معرفی کامل گیاه پاندانوس پاکوتاه

معرفی کامل گیاه پاندانوس پاکوتاهبرای معرفی کامل گیان پاندانوس پا کوتاه و اگزالیس سبز می توان این را گفت که از گیاهان مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری می باشد ولی اخیرا در همه نقاط ایران آن را پرورش می دهند.

برگ های آن سوزنی با لبه های اره مانندی است که با سمت پایین قوس دارند و بسته به میزان جذب نور می توانند سبز و یا ابلق باشند.

گل پاندانوس پا کوتاه جز گیاهان کند رشد هستند و نیاز به نور زیاد دارند ولی نباید در معرض نور شدید و مستقیم خورشید قرار بگیرند. به همین دلیل است که برای آپارتمان بسیار مناسب می باشند.

میزان دمای محیط آن باید بین نوزده الی سی درجه باشد و آبیاری آن پس از خشک شده خاک انجام گیرد و برای میزان رطوبت همان مه پاشی هفته ای یکبار هم کفایت می کند.

خاک آن هر دو تا سه سال یکبار باید تعویض شود و از خاک سبک.و قابل نفوذ استفاده شود. در هر بهار یا تابستان کود دهی انجام گیرد تا از آفت دور بماند.

پس از گذشت چند سال از عمر آن پاجوش می زند که می توانید آن را مجدد در خاک مناسب بکارید. میوه این گیاه شبیه میوه درخت کاج است و جنبه تزیینی دارد.

تولیدکننده برتر پاندانوس پاکوتاه طبیعی

تولیدکننده برتر پاندانوس پاکوتاه طبیعی خوشبختانه ایران در زمینه تولید و پرورش گل و گیاه طبیعی و سانسوریا ابلق کرواتی در سطح آسیا و خاورمیانه مشهور است و جز برترین تولیدکننده پاندانوس پا کوتاه می باشد.

این گیاه در ایران در شرایط مطلوب رشد می کند و همواره سرسبزی و زیبایی خود را دارد که از همین رو مورد استقبال افراد بسیاری قرار می گیرد.

به دلیل نگهداری آسان و سازگاری بالا با محیط، اغلب تولید کنندگان برتر آن را به افرادی که زیاد در گل و گیاه مهارت ندارند، پیشنهاد می کنند.

تکثیر زیاد و پرورش آن به دو صورت ابلق و سبز سبب شده تا جز گل های صادراتی قرار گیرد و هر ساله شاهد صادرات آن به کشور های همسایه به ویژه عراق، افغانستان، آذربایجان و … هستیم و از این رو چرخه اقتصادی کشور نیز رونق می یابد.

3

  1. چقدر بامزس این گیاه
    قیمتش چقدره ؟
    کدوم قسمت سایت میتونم همه ی گلدونارو با هم ببینم ؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.