خرید انواع اگزالیس تترافیلا طبیعی در کشور

اگزالیس تترافیلا، گیاه بومی کشور مکزیک می باشد؛ که اغلب با نام های صلیب آهنی و شبدر زینتی آن را یاد می کنند. این گیاه زینتی برگ هایی به رنگ بنفش و قرمز دارد. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد گیاه اگزالیس تترافیلا این است که، در هنگام شب به خواب می رود؛ یعنی برگ های آن جمع می شوند. شما می توانید انواع اگزالیس تترافیلا های طبیعی در کشور را از گلخانه ها و مراکز معتبر عرضه گیاهانی طبیعی خریداری کنید.

خرید انواع اگزالیس تترافیلا طبیعی در کشور

راهنمای خرید اگزالیس تترافیلا

راهنمای خرید اگزالیس تترافیلا

ترشک چهار برگ، شبدر زینتی، چهار برگ صورتی، شبدر خوش شانس و صلیب آهنی همگی نام های دیگر گیاه اگزالیس تترافیلا می باشند. این گیاه دارای چهار برگ از هم شکافته است، که در مرکز برگ ها گل هایی با پنج گلبرگ تیره رنگ وجود دارند. یک گیاه اگزالیس تترافیلا  می‌تواند ارتفاعی بین ۱۵ تا ۲۰ سانتی متر داشته باشد.

پیاز این گیاه نیمه گرمسیری می باشد و این امر سبب شده تا از آن بتوانیم در دکوراسیون های داخلی بیشتر استفاده کنیم.

برگ های صلیب آهنی در هنگام شب جمع شده و می خوابند و در طول روز از خواب بیدار و باز می شوند.

چنانچه قصد خرید اگزالیس تترافیلا و نخل ماداگاسکار اپارتمانی را دارید بهتر است گیاهی را انتخاب کنید، که از ظاهر سالمی برخوردار باشد. اگزالیس تترافیلا ای که رنگ قرمز و بنفش براقی داشته باشد را می توان گفت یک اگزالیس تترافیلای خوب است؛ اما باید توجه داشت که ریشه های این گیاه سالم و عاری از هر گونه حشره باشند.

برایداشتن خرید آگاهانه بهتر است به مراکزی مراجعه نمایید که در امر خرید به شما راهنمایی هایی درباره ی این گیاه ارائه می کنند.

سفارش عمده اگزالیس تترافیلا با قیمت مناسب

سفارش عمده اگزالیس تترافیلا با قیمت مناسب

با معرفی گیاه اگزالیس تترافیلا دانستیم، این گیاه جنبه ی زینتی و تزیینی دارد و می توان آن را در دکوراسیون منزل و حتی محیط کاری استفاده نمود.

نگهداری از صلیب آهنی بسیار آسان و کم هزینه می باشد. این گیاه و شفلرا برگ پهن به دلیل آن که برگ های رنگی دارد باید در مکانی پر نور قرار داشته باشد.

مصرف کم آب از دیگر مزیت این گیاه آپارتمانی می باشد. لازم به ذکر است شبدر زینتی نیاز به تغذیه غنی دارد و لازم است به صورت دوره ای و مستمر از کود های ارگانیک برای حفظ سلامت آن استفاده کنیم.

از آن جایی که طول عمر مفید شبدر زینتی بین ۵ تا ۷ سال است، هرس کردن آن باید در فصل زمستان و هنگامی که گیاه خواب است انجام گیرد.

سفارش عمده اگزالیس تترافیلا با قیمت مناسب امروزه بسیار آسان می باشد. شما می توانید این گیاه زیبا را از مراکز عرضه گل و گیاه تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.