خرید انواع برگ انجیری مینیاتوری در کشور

برگ انجیری مینیاتوری گیاهی همیشه سبز و چند ساله است که به علت فرم و مدل زیبایی که دارد یکی از محبوب ترین گیاهان آپارتمانی محسوب می شود، جهت اطلاع از قیمت خرید انواع برگ انجیری مینیاتوری در کشور به قیمت مناسب و کیفیت عالی می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی ذکر شده در سایت با کارشناسان بخش فروش و پشتیبانی این محصول ارتباط برقرار نمایید.

خرید انواع برگ انجیری مینیاتوری در کشور

معرفی انواع برگ انجیری مینیاتوری

معرفی انواع برگ انجیری مینیاتوری

در خصوص معرفی انواع برگ انجیری و پتوس ابلق طبیعی، این گیاه بیش از ۳۰ گونه و واریته دارد که در رابطه با خصوصیات و ویژگی های انواع گونه های این گیاه در ادامه مطلب توضیحات بیشتری را خدمتتان ارائه خواهیم داد.

این گیاه بومی کشور مکزیک است که تا ارتفاع ۶ متر نیز می تواند رشد کند.

از مهمترین خصوصیات و ویژگی های این گیاه زیبا آپارتمانی می توان موارد زیر را برشمرد:

  • رشد این گیاه به صورت عمودی بوده و به علت داشتن برگ هایی با بریدگی هایی عمیق از جذابیت ظاهری بالایی برخوردار می باشد.
  • این گیاه در زیستگاه طبیعی خود قادر به گلدهی است، ولی در محیط های آپارتمانی به ندرت قادر است گل دهد.
  • این گیاه همانند پیچک رشد بالا رونده ای دارد که این عامل سبب می شود که احتیاج به قیم داشته باشد.
  • ساقه های آن دارای طول زیادی بوده و ریشه های آن به صورت هوایی می باشد.

دمای ایده آل جهت رشد مناسب این گیاه ۱۸ الی ۲۷ درجه سانتی گراد می باشد، البته توجه داشته باشید که این گیاه را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید زیرا نور مستقیم سبب سوختن و آسیب به برگ های گیاه می شود.

در مورد آبیاری این گیاه دقت نمایید که سطح خاک آن همیشه مرطوب باشد اما از آبیاری بیش از اندازه آن بپرهیزید، در تابستان ها بهتر است هفته ای یکبار و در زمستان هر دو هفته ای یکبار اقدام به آبیاری این گیاه نمایید.

سفارش بهترین نوع برگ انجیری مینیاتوری

سفارش بهترین نوع برگ انجیری مینیاتوریجهت خرید برگ انجیری مینیاتوری و سانسوریا ابلق پاکوتاه در بهترین کیفیت با قیمت مناسب می توانید از طریق همین سایت فروشگاهی به صورت مستقیم و بدون واسطه محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

از مهمترین مزیت های خرید و سفارش آنلاین و مستقیم می توان به صرفه جویی در هزینه ها و زمان و همچنین حق انتخاب بیشتر به علت تنوع بالای محصولات اشاره کرد.

برگ انجیری مینیاتوری انتخابی بسیار عالی و مناسب برای گیاه دوستان و کسانی است که به طبیعت و سرسبزی پیرامون خود اهمیت زیادی می دهند.

این گیاه به دلیل مقاومت بالایی که در شرایط متغیر آب و هوایی و نگهداری ساده و آسانی که دارد یکی از بهترین گیاهان همیشه سبز با ظاهر شیک و خاص است که در سلامت روحی و جسمی و بالا بردن احساس نشاط و شادابی افراد خانواده نقش بسزایی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.