خرید انواع زامیفولیا بلک با قیمت ارزان

امروزه به دلیل افزایش زندگی آپارتمانی و دسترسی کمتر به حیاط و گل و گیاه، انسان ها به پرورش گل های آپارتمانی علاقه بسیار پیدا کرده اند.  از میان این گل های آپارتمانی می توان به گل زامیفولیا بلک اشاره کرد. این گیاه بسیار مقاوم می باشد.

خرید انواع زامیفولیا بلک با قیمت ارزان

کاشت و پرورش زامیفولیا بلک

کاشت و پرورش زامیفولیا بلکزامیفولیا یکی از زیباترین و محبوب ترین گیاهان آپارتمانی می باشد. خواستگاه این گیاه آفریقا می باشد.  در دنیا این گیاه را با نام زی زی می شناسند. گیاه زامیفولیا به دلیل رشد سریع و نیاز کم آب بسیار محبوب است.

گیاه زامیفولیا دارای انواع گوناگونی هستند که به طور عمده به رنگ طلایی و سیاه تقسیم بندی می شوند. این گیاه از آنجایی که خوردن آن سمی است و اصولا کودکان ممکن است هر شی و جسمی را در دهان خود کنند بسیار سمی می باشد و باید احتیاط لازم را داشت. اما حسن بزرگی که به این گیاه را می دهد باعث می شود حشرات در اطراف آنها اصلا دیده نشود.

از دیگر مزایای زامیفولیا و پاندانوس پاکوتاه تهران این است که بسیار مقاوم است در برابر خشکی خاک و سریع رشد می باشد.

پرورش گیاه اپارتمانی زامیفولیا  بسیار آسان می باشد، جز گیاهانی است که ریشه آنها به صورت ریزوم می باشد. بنابراین برای تکثیر گیاه می توانید از طریق تقسیم ریزوم انجام دهید. از این رو می توانید با خارج کردن گیاه و جا کردن ریزوم ها به کمک چاقو همراه با ساقه انجام دهید.

از دیگر روش های تکثیر زامیفولیا تکثیر به کمک ساقه می باشد. که این روش بسیار توصیه نمی شود چون نیاز به زمان و صبر زیادی می باشد.

همچنین می توانید به کمک برگ ها نیز این گیاه را تکثیر کنید. در این روش شما باید برگ گیاه را از جایی که به ساقه متصل است جدا کنید و در یک خاکی با زهکش مناسب بکارید و روی آن را با یک نایلون کاور کنید که این روش نیز حدود ۶ ماه یا بیشتر به طول می انجامد.

سفارش عمده گیاهان زامیفولیا بلک

سفارش عمده گیاهان زامیفولیا بلکگیاه زامیفولیا بلک جز گیاهان بسیار محبوب در کل دنیا می باشد، و می توان گفت جز گیاهان جدید آپارتمانی در ایران می باشد.

این گیاه به دلیل کند تکثیر شدن خیلی از افراد صبر زیادی را صرف تولید این گیاه نمی کنند. بنابراین بهترین توصیه ما برای شما برای خرید زامیفولیا بلک که جدیدا وارد ایران شده است از این رو در ایران گلخانه هایی با شرایط ایده آل این گل ها را پرورش می دهند و توانایی فروش عمده به سراسر ایران را دارا می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.