خرید انواع شفلرا اپارتمانی طبیعی از تولیدکننده

شفلرا اپارتمانی گیاهی طبیعی و همیشه سبز است. این گیاه از بازار های گل یا سایت های اینترنتی و بدون واسطه و مستقیم از تولید کننده قابل خریداری است.

خرید انواع شفلرا اپارتمانی طبیعی از تولیدکننده

راهنمای خرید شفلرا اپارتمانی طبیعی

راهنمای خرید شفلرا اپارتمانی طبیعی شفلرا گیاهی همیشه سبز، رشد آهسته دارد. شفلرا و نخل ماداگاسکار چند شاخه خشکی را تحمل می‌کند اما بهتر است خاک آن مرطوب نگه داشته شود. در صورت کمبود آب و تشنگی گیاه برگ ها حالتی آویزان می‌گیرند. در صورت آبیاری بیش از اندازه، برگ های آن زرد می شوند و می‌ریزند. با افزایش دما بهتر است گلدان در مکانی قرار گیرد که هوا تا حدودی جریان داشته باشد. شفلرا به نور غیر مستقیم احتیاج دارد و به سایه نسبتا مقاوم است. بهترین خاک، خاک با بافت متوسط به همراه پیت ماس است. این گیاه مقاوم نسبت به شرایط محیطی است و مناسب برای محل کار، راهرو و دفتر می باشد.

تکثیر و تولید شفلرا اپارتمانی را می‌توان با ریشه دار کردن قلمه‌ها تکثیر کرد. طول قلمه‌ها حدود ۱۵ سانتیمتر و از ساقه‌ اصلی گیاه تهیه می‌شوند. قلمه‌ را در بستر ریشه‌زایی که بافت سبک دارد مانند مخلوط پرلیت و پیت ماس به نسبت مساوی قرار داده تا به خوبی در بستر کاشت مستقر شود. جهت حفظ رطوبت اطراف ریشه می‌توان بر روی گلدان قله‌ها یک پلاستیک شفاف کشید و آن را در محیطی پر نور، با دمای ۲۱ تا ۲۳ درجه سانتیگراد و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کرد. رشد ریشه‌‌ حدود ۳۰ روز طول می‌کشد. شفلرا از طریق خوابانیدن ساقه نیز تکثیر می‌شود. شاخه‌ها را می‌توان خم کرد و در خاک کاشت.

برای داشتن یک شفلرا شاداب باید نکات زیر را رعایت کرد:

  • حتما نور پنجره جنوبی باید داشته باشید و گیاه پشت پنجره جنوبی باشد،
  • به هیچ عنوان آب به برگای گیاه پاشیده نشود زیرا غبارپاشی موجب ریزش برگ می شود،
  • زمانی که خاک کاملا خشک شد آبیاری انجام شود.

این گیاه در بازار جز گیاهان در دسترس است. برای خرید گل زیبای شفلرا، این گیاه آپارتمانی می توان به بازار های فروش گل و گیاه مراجعه کرد.

سفارش عمده شفلرا اپارتمانی

سفارش عمده شفلرا اپارتمانیهمانطور که عنوان شد شفلرا جزو گیاهان آپارتمانی و جزء گیاهان در دسترس در بازار است. تکثیر آن نیز از راه قلمه زدن و یا خواباندن است. دو نوع سبز و ابلق دارد که هر دو در بازارهای گل و گیاه در دسترس هستند. این گیاه به سادگی از بازار های گل عمده و محلی و بدون واسطه و مستقیم از تولید کننده قابل خریداری است. همچنین سایت های فروش گل و گیاه برای سفارش عمده و خرید شفلرا اپارتمانی در دسترس هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.