خرید انواع پتوس ابلق طبیعی در ایران

پتوس ابلق یکی از گیاهان زیبا ارزان و پر طرفدار است که نگه داری آسانی نیز دارد و برای کسانی که به گل و گیاه علاقه مند هستند اما در نگه داری گیاهان مبتدی هستند توصیه می شود. این گیاه با نام علمی Scindapsus aureus گیاهی مقاوم به نور کم و کم آب و کم توقع است. در نور خیلی کم رگه های سفید یا زرد روشن پتوس ابلق ممکن است کم شوند و گیاه به رنگ سبز ساده در بیاید اما به حیات خود ادامه می دهد و همچنان از زیبایی برخوردار خواهد بود. در نور کافی برگ های سبزی شکل پتوس پهن تر می شوند و رشد بیشتری خواهند داشت.

خرید انواع پتوس ابلق طبیعی در ایران

راهنمای خرید گیاه پتوس ابلق

راهنمای خرید گیاه پتوس ابلق برای خرید پتوس ابلق می توان به بازار های گل و گیاه مراجعه کرد این گیاه در بازار جز گیاهان ارزان قیمت است این گیاه بسیار سریع رشد می کند و تکثیر آن نیز از راه قلمه زدن کار ساده ای است. نوع ابلق آن که رگه های سفید دارد از زیبایی بیشتری هم برخوردار است. مقاوم بودن این گیاه آن را برای محیط های اداری و دفتر های کار مناسب کرده است.  این گیاه به طور متوسط ارتفاعی حدود ۱۵ تا ۲۵ سانتی متر دارد و در انواع گلدان های سفالی و پلاستیکی می تواند رشد کند. پتوس گیاهی رونده است و می تواند از دیوار ها بالا برود یا از لبه ی طاقچه آویز باشد و محیط را سبز و زیب سازد. علاوه بر اینکه این گیاه هوای محیط خود را هم تصفیه می کند. خاک این گیاه بهتر است سبک باشد و با توجه به رشد سریع بهتر است آن را در گلدان های خیلی کوچک نکاریم چراکه خیلی زود نیاز به تعویض گلدان پیدا می کند. برگ انجیری پنجه شیری در آب هم می تواند به حیات خود ادامه دهد اما رشد آن کند تر می شود. گیاهی که در آب مانده باشد دیگر قابل کاشتن در خاک نیست چرا که به محیط آبی عادت کرده و ریشه های آن در خاک ضعیف می شوند.

سفارش انواع پتوس ابلق با قیمت ارزان

سفارش انواع پتوس ابلق با قیمت ارزانهمانطور که ذکر شد این گیاه جز گیاهان ارزان قیمت است چرا که به راحتی و با سرعت رشد می کند و تکثیر آن نیز از راه قلمه زدن آسان است. به همین جهت تولید پتوس ابلق برای تولید کنندگان آسان و ارزان است. این گیاه به راحتی از بازار های گل عمده و محلی قابل خریداری است هم چنین سایت های فروش گل و گیاه هم برای سفارش پتوس ابلق در دسترس هستند.

1

  1. سلام وقت بخیر
    پتوس یه گیاهیه که نگهداریش سخت نیست اما نمی فهمم واقعا من چرا نمیتونم ازش نگهداری کنم
    و واقعا برام عجیبه ک وقتی به دست من می رسه به هیچ عنوااااان رشد قدی نداره و سالهااا همونجوری میمونه
    اخه مگه مییییشه مگه دااااریم 😓

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.