خرید گیاه سانسوریا ابلق مینیاتوری باکیفیت

 سانسوریا گیاهی بسیار زیبا و جذاب و سازگار است که شبیه کاکتوس می باشد، این گیاه طرفداران فراوانی دارد و این به دلیل ویژگی های منحصر به فردی است که گیاه دارد. این گل بسیار مقاوم است و شرایط مختلف محیطی را به خوبی دوام آورده و خراب نمی شود. نگه داری بسیار آسان این گل و پرورش آن در مکان های مختلف سبب محبوبیت بسیار زیاد آن شده است و از این گل های بسیار زیبا در محل کار، منازل، کارخانه ها، بانک ها، ادارات، جاهای شلوغ و دیگر اماکن استفاده می کنند. خرید گیاه سانسوریا ابلق مینیاتوری باکیفیت با قیمت های ارزان و مقرون به صرفه امکان پذیر می باشد.

خرید گیاه سانسوریا ابلق مینیاتوری باکیفیت

مراحل کاشت سانسوریا ابلق مینیاتوری

مراحل کاشت سانسوریا ابلق مینیاتوری مراحل کاشت سانسوریا ابلق مینیاتوری را شرح می دهیم، نوع ابلق این گیاه از طریق قلمه نمودن برگ ها تکثیر می شود، سانسوریای ابلق دارای برگ هایی با حاشیه زرد رنگ و طلایی و بسیار زیبا هستند.

برای تولید و تکثیر نوع ابلق باید قلمه برگ ها را از گیاهان ابلق به دست آورده و همچنین در انتخاب برگ ها نیز باید دقت نموده و برگ های بلند و تر و تازه را انتخاب کرد، برگ هایی که بالغ و بلند شده اند امکان جوانه دهی و تکثیر را دارند.

برگ های حدودا سی سانتی را انتخاب نموده و در هر هشت سانت آن ها را برش دهید، برگ های برش زده را چند روزی در جایی نگه داشته تا آماده کاشت و تکثیر شوند، برای اینکه گیاه به صورت ابلق در بیاید باید قسمت پایین برگ ها را به صورت عدد هشت و مثلثی برش داده و از پایین برگ ها قلمه ها را جدا می نماییم.

در گلدانی برگ های برش داده را کاشته و خاک آن ها بهتر است ماسه و کودهای دامی و خاک برگ باشد و دمای مناسب آن ها را همچنین فراهم نمایید.

پس از حدود سه هفته که از کاشت برگ ها گذشت، ریشه دار می شوند و از هفته چهارم جوانه زنی را آغاز می نمایند، پس از آن می توان آن ها را مجزا کرده و در گلدان های جداگانه ای قرار داد.

اگر شرایط مناسب را برای این گیاهان زیبا فراهم کنید، ارتفاع آن ها به یک متر رسیده و برگ های زیبای آن ها به رنگ سبز تیره بوده، دارای رگ های خاکستری و عرضی بوده و حالتی شمشیری و مستقیم پیدا می کنند.

سفارش انواع سانسوریا ابلق مینیاتوری از تولیدکننده

سفارش انواع سانسوریا ابلق مینیاتوری از تولیدکننده سانسوریا گیاهی با برگ های محکم ساقه ای بوده که بسیار خوش بو و معطر است و می توان آن را در هر جایی پرورش داد زیرا نسبت به شرایط مختلف محیطی و آب و هوای مختلف سازگاری فراوانی دارد.

انواع گیاه ابلق مینیاتوری دارای خواص و مزایای مختلفی می باشد از جمله اینکه هوای محیط را تصفیه کرده و گازهای سمی و مضر موجود در هوا را گرفته و هوا را تمیز می نماید. از این گیاه در منازل مخصوصا در اتاق های خواب استفاده می کنند و باعث بالا بردن کیفیت هوا می شوند.

می توان با سفارش انواع سانسوریا ابلق مینیاتوری از تولیدکننده، نسبت به خرید سانسوریا ابلق با کیفیت عالی و قیمت مناسب اقدام نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.