راز موفقیت مردی که ویزر هلند شد!

یکی از وزرای هلند که برای ویزر شدن بسیار تلاش کرده راز موفقیت خود را همسرش پر تلاشش می داند. او می گوید بدون او نمی توانست به این جایگاه برسد و از او ممنون است.

نوشابه لیموناد

اگر بخواهیم در مورد یک نوشیدنی پر مصرف سخن بگوییم باید از نوشابه خانواده و لیموناد رژیمی و دمنوش گیاهی خارجی سخن بگوییم که این نوشیدنی نزدیک به یک قرن است که در جهان به وجود آمده و در سال اول با فروش 15 عدد در یکسال شروع بکار کرد. نوشابه لیموناد پر فروش ترین نوشیدنی جهان می باشد که بدون رقیب بوده و هست.

نوشابه لیموناد

لوبیا چیتی ایرانی

تفاوت لوبیا ایرانی با چینی در کیفیت و مرغوبیت آن است. لوبیا چیتی ایرانی زمان بیشتری را نسبت به لوبیا چیتی احتیاج دارد. تفاوت دیگری که می توان برای این دو نوع لوبیا بیان کرد شکل ظاهری لوبیا چیتی ایرانی در نوع گرد آن کوچکتر از نوع چینی می باشد و رنگ لوبیا چیتی ایرانی نسبت به نوع چینی آن روشن تر است يعنی نوع چینی آن رنگ تیره تری دارد. لوبیا چیتی چینی اگر بیشتر از حد پخته شود پوستش جدا شده و شکل ظاهری خود را از دست می دهد.

لوبیا چیتی ایرانی

سیم مفتول آهنی

یکی از پر مصرف ترین سیمها که در ساختمان سازی کاربرد بالایی دارد سیم مفتول می باشد که در جنسهای مختلفی همچون آهنی، روی، پلاتینی، فولادی و غیره در بازار وجود دارد. به طور کلی سیم مفتول آهنی تک رشته ای با سطح مقطعی گرد هستند و دارای یک فلز هادی می باشند و در عین منعطف بودن از مقاومت بالایی هم برخوردارند. بدلیل اینکه در ساخت سیم مفتولها از هیچ پوششی برای سطح آنها استفاده نمی شود.

سیم مفتول آهنی

سیم افشان تک رشته

از ملزومات صنعت ساختمان سازی به خصوص برق ساختمان، سیم افشان می باشد که به صورت سیم افشان تک رشته و دو رشته تولید می شود و هر کدام مناسب بخشی از ساختمان می باشد. سیم افشان از کنار هم قرار گیری رشته سیمهای نازک تشکیل شده که توسط یک لایه ی PVC، عایق کاری شده است و بیشتر کاربرد آن در مواقعی است که نیاز است سیم در حرکت باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.