شکلات اسنیکرز خارجی موجب پرت شدن بچه از برج خلیفه شد

در سال 2018، رونالدو قهرمان جام جهانی برزیل در حال جشن گرفتن گل برای آرژانتین دیده می شود. وقتی متوجه چهره های آشفته اطرافش می شود، یک شکلات اسنیکرز خارجی می خورد و به حالت عادی باز می گردد

نسخه بریتانیایی کمپین معمولاً از افراد مشهور بریتانیایی استفاده می‌کرد و تا سال 2018، شعار دوران آقای تی را حفظ کرد. در تبلیغات اولیه، جوآن کالینز و استفانی بیکام به عنوان فوتبالیست های رختکن که به دلیل گرسنگی تبدیل به آنها شده بودند، ظاهر شدند.

در سال 2014، روآن اتکینسون در نقش مستر بین با حضور در چندین آگهی تبلیغاتی و فیلم سینمایی UK Snickers به جای استاد هنرهای رزمی که در نتیجه گرسنگی به او تبدیل شده بود، به تلویزیون بازگشت.

مواد تشکیل دهنده: شکلات شیری (شکر، کره کاکائو، شکلات، شیر بدون چربی، لاکتوز، چربی شیر، لسیتین سویا)، بادام زمینی، شربت ذرت، شکر، روغن پالم، شیر بدون چربی، لاکتوز، نمک، سفیده تخم مرغ، طعم مصنوعی.

 

اسنیکرز یک شکلات شکلات ساخته شده توسط شرکت آمریکایی Mars, Incorporated است که از نوقا روی آن کارامل و بادام زمینی که در شکلات شیری پوشانده شده است، تشکیل شده است. فروش جهانی سالانه Snickers تا سال 2012 بیش از 3 میلیارد دلار بود.

بعداً، در سال 2018، التون جان در یک آگهی تبلیغاتی جدید ظاهر شد که در آن پس از خوردن یک اسنیکرز به بوگی خواننده رپ آفریقایی آمریکایی تبدیل شد. دومی به دلیل گرسنگی تبدیل به اولی شده بود (شعار روی صفحه گردان در این آگهی آمده بود).

این کمپین در سال 2022 در بریتانیا با شکلی متفاوت و شعار جدید «وقتی گرسنه هستی بدون فیلتر هستی» در حالی که از شعار اولیه آمریکایی «ارضا می کند» احیا شد.

در آوریل 2022، یکی از کاربران توییتر با طنز در یک توییت ویروسی ادعا کرد که اسنیکرز در حال حذف طرح “رگ دیک” از بالای نوار آب نبات است که باعث واکنش شدید طرفداران ناآگاه اسنیکرز شد. با توجه به حجم پاسخ ها، اسنیکرز در توییت ویروسی خود تصریح کرد که “رگ ها باقی می مانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.