شکلات تخته ای کیت کت درمان قطعی میگرن می باشد

اصلی ترین ویژگی شکلات تخته ای کیت کت طعم خوشمزه و بی نظیر آن است که همه افراد در هر رده سنی و به ویژه بچه ها به آن علاقه مند هستند.

یک تخته شکلات کامل بردارید نهایی که به طور کامل در یک بسته بندی در بسته پیچیده شده اند، بهترین هستند. شیر لبنیات به طور کلی خوب عمل می کند.

آن را در جای گرمی مانند رادیاتور حرارت مرکزی قرار دهید تا ذوب شود. پس از ذوب شدن، آن را در یخچال – نه جایی که مواد شیمیایی در آن نگهداری می شود  قرار دهید تا به سرعت سفت شود.

پس از تنظیم آن را بردارید و قبل از درس در دمای اتاق قرار دهید. شکلات باقیمانده باید از همان ساخت و نوع باشد اما به سادگی در دمای اتاق نگهداری شود.
برای آزمایش نقطه ذوب ساده‌ترین کار اگر شکلات از قبل به قطعات کوچکی تقسیم شده باشد تا در لوله‌های جوش قرار گیرد و در ظروف برچسب‌دار قرار داده شود.

تست های چشایی
دو تکه شکلات بردارید، یکی که ذوب شده و دوباره سفت شده است و دیگری که آب نشده است. به تفاوت های این دو توجه کنید. سعی کنید قطعات را جدا کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. سپس دو تکه را جداگانه میل کنید و به تفاوت طعم و بافت توجه کنید.

تست نقطه ذوب
مقداری آب داغ (با دمای حداکثر 50 درجه سانتیگراد) داخل بشر بریزید.
چند تکه شکلات را (به اندازه ای که هنگام ذوب شدن حباب دماسنج را بپوشاند) در یک لوله در حال جوش بریزید و در یک دماسنج قرار دهید.
دمای شکلات را اندازه بگیرید، سپس لوله در حال جوش را در آب داغ قرار دهید و تایمر را روشن کنید.
به طور مداوم با دماسنج هم بزنید و دمای شکلات را هر 15 تا 30 ثانیه به مدت حدود پنج دقیقه ثبت کنید. به هر تغییر دیگری توجه کنید. جدول نتایج در اینجا مفید است.
مراحل 1 تا 4 را با شکلاتی که ذوب شده و دوباره سفت شده است تکرار کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.