صادرات انواع کاج مطبق مینیاتوری در ایران

کاج مطبق مینیاتوری یکی از زیباترین گیاهان آپارتمانی است. این گیاه بومی ایران نمی باشد اما ت انسته با آب و هوای ایران به خوبی خود را سازگار کند. این گیاه از نظر ظاهری مانند درخت کاج و در ابعاد کوچکتر آن است. این گیاه همانند درخت کاج همیشه سبز بوده و زیبایی و طراوت خاصی به فضای خانه می دهد.

گلخانه ها با پرورش این گیاه در اندازه های گوناگون آن را برای مصرف داخلی و همین طور صادرات، آماده می کنند. عمده صادرات ایران به کشورهای همسایه مانند عراق، ترکمنستان، افغانستان، آذربایجان و همین طور ویتنام می باشد.

صادرات انواع کاج مطبق مینیاتوری در ایران

معرفی کامل کاج مطبق مینیاتوری

معرفی کامل کاج مطبق مینیاتوریطبیعت و سرسبزی همواره حس خوبی را به انسان منتقل کرده و باعث آرامش می شود. دز فضای آپارتمان های امروزی که خبری از حیاط و حوض و باغچه نیست، گل و گیاهان آپارتمانی و سانسوریا ابلق کرواتی می توانند جایگزین خوبی برای آن ها باشند. این گیاهان می توانند به خوبی با فضای درون خانه ها و محیط های سر پوشیده سازگار شوند؛ البته به مراقبت های خاصی هم نیاز دارند.
کاج مطبق مینیاتوری هم از گیاهانی آپارتمانی است که برای زینت بخشی به محیط خانه استفاده می شود. کاج مطبق، علاوه بر زیبایی آرامش و روحیه را هم به محیط منتقل می کند. این گیاه هوای محیط را هم تمیز کرده و اکسیژن تولید می کند.
کاج مطبق، درختچه ای است مانند درخت کاج، که شکل هرمی و ظاهری متقارن دارد. دارای برگ های سوزنی است که همیشه سبز هستند. این گیاه از طریق بذر یا قلمه زنی تکثیر می شود.
این گیاه بومی استرالیا بوده و دوستدار دمای خنک تا معتدل است. از این رو در محیط های خیلی گرم طاقت کمی داشته و بیمار می شود. در دمای بالا، برگ ها تغییر رنگ داده و یا می ریزند. در مقابل از هوای سرد هم بیزار است . دمای مناسب برا این گیاه بین ۵ تا ۲۴ درجه است. کاج مطبق مینیاتوری، به نور غیر مستقیم نیاز دارد و باید هر طرف آن در مقابل نور قرار گیرد؛ از این رو به صورت هفتگی باید گیاه به سمت نور چرخانده شود تا تمام قسمت های گیاه نور کافی دریافت کنند. در غیر این صورت گیاه، کج شده و به یک سمت متمایل می شود.
این گیاه به خاک با زهکشی مناسب نیاز دارد از این رو ترکیب ماسه نرم و خاک باغچه گزینه خوبی برای این گیاه است. خاک باید همواره کمی مرطوب باشد؛ اما به اندازه ای که باعث پوسیدگی ریشه نشود. همچنین برای تهویه گیاه، زیر گلدان باید سوراخ هایی داشته باشد.ریشه این گیاه در مقابل ضربه بسیار حساس و شکننده است. از اینرو حتی الامکان از جابجایی آن خودداری کنید.
برای خرید گیاه اپارتمانی کاج مطبق به سایت ما سری بزنید.

صادرکننده برتر کاج مطبق مینیاتوری به کشورهای همسایه

صادرکننده برتر کاج مطبق مینیاتوری به کشورهای همسایهپرورش گل و گیاهان آپارتمانی و زامیفولیا بلک در ایران هنوز به شکل سنتی صورت می گیرد. همین امر باعث شده تا هزینه تمام شده برای این محصولات بالا باشد. با این حال باز هم، ایران جزو صادر کنندگان گل و گیاهان زینتی قرار دارد.
کاج مطبق مینیاتوری مانند سایر گیاهان زینتی جزو کالاهای صادراتی ایران است. بیشترین متقاضی این گیاه کشور عراق است. آذربایجان و افغانستان هم جزو وارد کنندگان این گیاه به شمار می روند.
برای صادرات کاج مطبق مینیاتوری، بهتربن صادرکنندگان این گیاه را از گلخانه های تهران و مازنداران که بهترین پرورش دهندگان این گیاه هستند خریداری کرده و به بازارهای کشورهای همسایه ارسال می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.