فروش گیاه سانسوریا ابلق پاکوتاه

امروزه گل و گیاهان آپارتمانی طرفداران زیادی پیدا کرده اند . مخصوصا در شهرهای بزرگ و پر جمعیت . شهرهایی که دیگر در آن ها خبری از خانه های ویلایی با یک باغچه بزرگ نیست . خبری از هوای تمیز و صاف نیست . دیگر نمی شود هر گل یا گیاهی که میخواهیم را در باغچه خود به راحتی پرورش دهیم . اما گل و گیاهان آپارتمانی مناسب شرایط کنونی اند . در شرایط آپارتمان ها می توان آن ها را به راحتی و با صرف وقت بسیار کمی در روز پرورش داد و از زیبایی آن ها در محیط آپارتمان و خانه ها لذت برد . یکی از انواع گل ها و گیاهان آپارتمانی ، سانسوریا ابلق پاکوتاه می باشد که دوستداران گل و گیاه می توانند حتی در محیطی محدود مانند آپارتمان آن را به راحتی پرورش دهند.

فروش گیاه سانسوریا ابلق پاکوتاه

کشت آسان سانسوریا ابلق

کشت آسان سانسوریا ابلق

بیشتر بخوانید:  گیاه سانسوریا ابلق کرواتی

گیاه سانسوریا ، گیاهی بسیار زیبا است و در شرایط نامطلوب محیطی بسیار مقاوم و پر طاقت است . از این رو می توان آن را در هرجای خانه و آپارتمان نگهداری کرد . حتی در نقاطی با نور کم مانند سرویس های بهداشتی . همین آسانی در کشت و نگهداری ، این گیاه را به یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین گیاهان آپارتمانی تبدیل کرده است . سانسوریا گیاهی همیشه سبز و چندساله است و شباهت زیادی به گونه کاکتوس دارد . همینطور ، سانسوریا دارای گلی با ترکیب رنگ سفید و سبز است که در میانه ی گیاه می روید و زیبایی چندانی ندارد اما بسیار خوش بو و معطر می باشد . جالب است بدانید که در این گیاه ساقه ی خارجی در کار نیست و برگ هایی صاف، ضخیم و شمشیر مانند ، به صورت مستقیم از سطح خاک می رویند . اما دارای نوعی ساقه داخلی به نام ریزوم می باشد . سانسوریا به دلیل داشتن تنوع زیاد در رنگ و اندازه برگ هایش دارای انواع مختلفی است . از انواع مختلف آن می توان به سانسوریای شمشیری ، مهتابی ، برگ ساده پا کوتاه یا پا بلند و ابلق پا کوتاه و پا بلند اشاره نمود که گونه ابلق آن محبوبیت بیشتری دارد .

کشت گیاه سانسوریا بسیار ساده و آسان است . برای کشت و تکثیر سانسوریای ابلق مینیاتوری آسان ترین راه استفاده از پاجوش گیاه مادر است . در این روش پاجوش را به همراه ریشه از گیاه مادر جدا کرده و به گلدان جدید با خاک مناسب انتقال می دهیم . بهترین خاک برای سانسوریا خاک سنگین است .

فروشنده نمونه سانسوریا ابلق پاکوتاه

فروشنده نمونه سانسوریا ابلق پاکوتاه گروه بازرگانی گلبهار برای سهولت تهیه ی انواع گل ها و گیاهان آپارتمانی با کیفیت بالا برای هموطنان ، اقدام به فروش انواع گیاهان آپارتمانی مانند فروش سانسوریا ابلق می کند . برای تجربه خریدی مطمئن و بی دردسر با سایت ما در ارتباط باشید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.