قرار گرفتن آجر فشاری یزد در کف خیابان موجب واژگونی تریلی حمل سوخت شد

آجرفشاری یزد مزایای مختلفی دارد که بسیاری از پروژه ها را تحسین می کند. آنها سطوح بالایی از قدرت، طول عمر و عوارض جانبی اضافی را ارائه می دهند که تنها با چند مزیت اصلی همراه است:

آجرها دیدنی هستند! ما سازه‌های آجری را تحسین می‌کنیم که قرن‌ها قدمت دارند و از خلاقیت در ساخت‌های آجری جدید قدردانی می‌کنیم. و سبک های بی پایانی برای انتخاب وجود دارد. فرقی نمی‌کند خانه‌های روستایی، ساختمان‌های آپارتمانی یا بلوک‌های اداری ایجاد کنید، می‌توانید آن‌ها را به روش خود جذاب کنید.

عوارض جانبی پاداش – آجرها باربر هستند، به این معنی که ظاهر خوبی دارند و وزن زندگی روزمره را تحمل می کنند.

دوام و طول عمر آجرها فوق العاده مقاوم هستند. بسته به شرایط، ممکن است 100 سال طول بکشد تا آجرکاری شما نیاز به تعمیر داشته باشد. همانطور که گفته شد، بازرسی های منظم در شناسایی هر گونه مسائل بالقوه مانند آجرهای دمیده شده، علف های هرز، گلدهی و زوال در مراحل اولیه مفید هستند. در واقع، اولین چیزی که احتمالاً نیاز به تعویض دارید ملات است. این به این دلیل است که ملات نرم‌تر از آجر است و احتمالاً قبل از اینکه آجرها نیاز به تعمیر داشته باشند، نیاز به ترمیم مجدد دارد.

عارضه جانبی پاداش آجرها کم نگهداری هستند!

از آنجایی که آجرها عمر طولانی دارند، نیازی به تعویض آنها به اندازه موادی مانند گچ تخته و الوار ندارند. نوآوری های مستمری برای بهبود فرآیند تولید برای کاهش انرژی مصرفی برای ساخت آجر وجود دارد.

تامین منابع محلی برای آجرسازی باعث کاهش ردپای کربنی می شود که ممکن است برای پرواز مواد به کارخانه های تولیدی استفاده شده باشد. هنگامی که سازه های آجری دیگر مورد نیاز نباشد، می توان آنها را برچید، تمیز کرد و آجرها را می توان مجددا استفاده کرد.

یا اگر سازه ای غیرقابل تعمیر باشد، آجرها را می توان به اندازه سنگدانه ای که می تواند برای سیمان یا مقاصد دیگر استفاده شود، شکست.

عوارض جانبی آجرها دارای جرم حرارتی بالایی هستند، به این معنی که در ارائه عایق و کمک به کاهش هزینه های انرژی عالی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.