پودر ماشین لباسشویی 400 گرمی دارای خاصیت روغن زدایی است

چگونه مواد شوینده را انتخاب کنیم؟ انواع شوینده ها نسبتا باز هستند! این مقاله نحوه انتخاب مواد پودر ماشین لباسشویی 400 گرمی را از سه جنبه، چه توصیه شوینده لباسشویی طبیعی، چه توصیه شوینده ضد باکتریایی و چه مارک پیشنهادی پودر لباسشویی خنثی، تحلیل خواهد کرد تا بتوانید به راحتی یک شوینده خوب انتخاب کنید!

پودر لباسشویی: از مواد شیمیایی استخراج شده از نفت ساخته شده است، عموماً قلیایی ضعیف است و دارای اثرات ضدعفونی کننده و روغن زدایی قوی است.

اما به راحتی می تواند باعث حساسیت پوستی انسان شود یا پس از انباشتگی روی لباس ها و ماشین آلات گیر کند و باعث شستشو شود.

طول عمر دستگاه کوتاه شده است.

در هنگام استفاده، تمیز کردن آن نیز دشوار است زیرا پودر از نظر بافت سبک است و به راحتی از جعبه خارج می شود.
صابون لباسشویی: قابلیت تمیز کنندگی خوبی دارد، اما عیب آن این است که در برابر آب سخت مقاوم نیست، بنابراین به راحتی در الیاف لباس رسوب می کند و باعث زرد شدن لباس های سفید یا روشن پس از شستشوی طولانی مدت می شود.

توپ لباسشویی: یک نسخه غلیظ از مواد شوینده لباسشویی.

برای دستیابی به اثر تمیز کنندگی ایده آل کافی است یک عدد کوچک را در لباسشویی قرار دهید. به دلیل راحتی بالا بسیار مورد علاقه است. اما عیب آن این است که بر خلاف پودر لباسشویی یا شوینده لباسشویی، دوز را می توان با توجه به میزان لباس های شسته شده در آن روز تنظیم کرد و همچنین به دلیل رطوبت زیاد در انبار به راحتی ذوب می شود.

در مورد مواد شوینده لباسشویی چگونه انتخاب کنیم؟ بسیاری از مردم هنوز احساس می کنند که لباس ها پس از شستن بوی خود را ادامه می دهند.

یا به طور تصادفی مواد شوینده اشتباهی را انتخاب می کنند که باعث گشاد شدن لباس های زیبا می شود، بالاخره این همه مواد شوینده در بازار وجود دارد، چگونه یک شوینده مناسب را انتخاب کنیم؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.