پودر ماشین لباسشویی 400 گرمی

استفاده صحیح از پودر لباسشویی می تواند کارایی پودر ماشین لباسشویی 400 گرمی را بهبود بخشد، اثر پودر لباسشویی را به حداکثر برساند و در مصرف آب صرفه جویی کند. قبل از استفاده برای تایید نوع پودر لباسشویی بسته بندی را بررسی کنید و طبق دستورالعمل روی بسته بندی به درستی از آن استفاده کنید.

پودر لباسشویی با کیفیت بالا که به سرعت در آب حل می شود، در هنگام لمس محلول احساس سوزش ندارد، محلول شفاف و صاف است، دارای مقدار زیادی کف، شوینده آشکار، دوز کمتر اما شستشوی واضح است.

اغلب افراد هنگام شستن لباس ها از خود می پرسند که کدام یک بهتر است، پودر لباسشویی یا صابون، و آیا بهتر است آنها را با هم استفاده کنیم؟ در اینترنت شایعه ای وجود دارد مبنی بر اسیدی بودن پودر لباسشویی و قلیایی بودن صابون، در صورت استفاده با هم، واکنش خنثی سازی اسید و باز رخ می دهد و اثر شستشو جبران می شود. آیا این واقعی است؟

 

مقادیر pH هر دو بین 9 تا 10 است که هر دو قلیایی هستند و واکنش خنثی سازی اسید و باز در صورت استفاده همزمان رخ نخواهد داد.

اما پودر لباسشویی حاوی یک تقویت کننده کف است که عملکرد آن کف کردن، تثبیت کف، نفوذ و آلودگی زدایی و مقاومت در برابر آب سخت است و در حین تمیز کردن مقدار زیادی کف ایجاد خواهد شد و کف باعث افزایش محدوده تماس بین پودر لباسشویی و لباس می شود.

اگر پودر لباسشویی همراه با صابون استفاده شود، صابون از قابلیت کف کردن پودر لباسشویی جلوگیری می کند و راندمان تمیز کردن را کاهش می دهد.

اصل ضد عفونی پودر صابون مانند صابون است. پودر صابون در مقایسه با پودر لباسشویی اثر نرم کنندگی بهتری دارد، به طور موثر آسیب لباس را کاهش می دهد، کف کمتری در هنگام شستن لباس دارد و به راحتی آبکشی می شود. آب دمای پایین و سختی بالا عملکرد شستشو پودر صابون برای لباس های صمیمی به ویژه لباس های زیر و پوشک نوزادان و کودکان خردسال مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.