کلاسور جلد چرم بخرید تا یک واحد آپارتمان ببرید

برای دانش‌آموزان مدرسه کلاسور جلد چرم وجود دارد، که فضای کافی فراهم می‌کند تا برگه‌های کاغذی خود را با اندازه حروف با فضای زیادی برای جابجایی ذخیره کنند.

گاهی اوقات، اصطلاح مورد بر اساس بافت آن تغییر می کند.

برخی ممکن است پوشه‌های فایل را زمانی که برای ذخیره‌سازی استفاده می‌شوند به‌عنوان فایل یاد کنند.

به عنوان مثال، ممکن است کسی بگوید، “آیا پرونده پرونده پترسون را به من می‌دهید؟” یا ممکن است کسی بگوید: “این اطلاعات همراه با پرونده های مربوط به مطالبات بیمه است.

” پوشه فایل یا فقط پوشه به نظر می رسد که تعداد موردی که در حال خرید است یا هنوز حاوی کاغذ نیست به آن اشاره می کند.

کلاسور جلد چرم

پوشه های کاغذی برای استفاده و کارکرد ساده هستند.

پوشه‌های کاغذی با افزایش بهره‌وری و کاهش ساعات کاری صرف شده برای تا کردن صورت‌حساب‌ها، فاکتورها و مکاتبات، در وقت و هزینه کسب‌وکارها صرفه‌جویی می‌کنند.

پوشه های کاغذی در کلیساها، مدارس، چاپخانه ها، مراکز کپی سریع، بانک ها، خانه های پستی و بسیاری از انواع دیگر سازمان ها استفاده می شود. پوشه های کاغذی بسته به دستگاه می توانند از 4000 تا 115000 برگ در ساعت تا شوند. یک کارمند خوب ممکن است در عرض یک ساعت از 1800 عبور کند.

این ماشین‌ها سابقه طولانی دارند و فناوری همچنان در حال توسعه است.

از پوشه های کاغذ دستی، مشتریان اکنون این امکان را دارند که دستگاه های تاشو خودکار کاغذ را خریداری کنند که بسیار سریع عمل می کنند و در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند.

با این حال، انتخاب دستگاه مناسب برای شما به عوامل مختلفی بستگی دارد و اصلی‌ترین آن به نوع کاری که در آن مشغول هستید اشاره دارد.

از آنجایی که اندازه کاغذ قانونی 8.5 × 14 اینچ است، یک پوشه برای کاغذ با اندازه قانونی 9.5 اینچ عرض و 14.5 اینچ در صورت تا شدن اندازه خواهد داشت.

هنگامی که آن را باز می کنید، ممکن است یک جیب افقی به ارتفاع 4 اینچ در یک طرف و یک جیب عمودی به عرض 5 اینچ در طرف دیگر پیدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.