کیسه فریزر تقویمی پیلگون را به موتور پلاستیکی تبدیل کنید

کیسه فریزر تقویمی پیلگون زیپ دار مخصوصاً برای انجماد مواد غذایی مناسب هستند زیرا می توانید راحت تر هوا را از آنها خارج کنید تا از ظروف سفت.

می توانید آنها را برای همه چیز از اسفناج بلانچ شده گرفته تا ران مرغ استفاده کنید و بعد از اینکه آنها را صاف گذاشتید تا منجمد شوند، آنها را روی هم قرار دهید تا فضا صرفه جویی شود. ما کیسه‌های لغزنده فریزر Hefty را دوست داریم، اما اگر نمی‌توانید آنها را پیدا کنید.

به دنبال گزینه‌ای باشید که برچسب انجماد دارد. کیسه‌های فریزر ضخیم‌تر از کیسه‌های معمولی هستند، بنابراین احتمال سوراخ شدن یا پارگی آن‌ها کمتر است.

و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در هنگام یخ زدن شکننده‌تر باشند. ما متوجه شده‌ایم که کیسه‌های لغزنده را راحت‌تر پر می‌کنند و حتی با غذاهای تند می‌بندند، که می‌توانند مهر و موم‌های زیپ‌دار روی کیسه‌های دیگر را بچسبانند.

می‌توانید یک کیسه فریزر را بشویید و دوباره استفاده کنید تا زمانی که به حالت کاپوت برسد، اما اگر نگران استفاده از پلاستیک یکبار مصرف هستید.

کیسه

کیسه‌های سیلیکونی قابل استفاده مجدد نیز به خوبی کار می‌کنند. آندرس گفت: «سیلیکون امکان انتقال حتی کمتری از هوا و بخار رطوبت را فراهم می کند. از کیسه‌های قابل استفاده مجدد که آزمایش کرده‌ایم.

بسته چندگانه کیسه‌های سیلیکونی قابل استفاده مجدد Stasher را توصیه می‌کنیم که شامل چندین اندازه در رنگ‌های روشن و سرگرم‌کننده است. این کیسه های محکم محکم بسته می شوند، هیچ طعمی ایجاد نمی کنند.

به صورت صاف در کشو نگهداری می شوند و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند و به راحتی تمیز می شوند. نکته منفی این است که آنها بسیار گرانتر از کیسه های پلاستیکی هستند.

یک بسته چهار تایی در این نوشتن 50 دلار قیمت دارد. و از آنجایی که کیسه های Stasher سفت تر از کیسه های پلاستیکی هستند، فشرده کردن هوا از آنها کمی سخت تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.