کیف سامسونت امیننت که متعلق قاجار بود دیروز پیدا شد

چرم دباغی گیاهی دانه کامل یک پارچه طبیعی است که در طول فرآیند تولید از هیچ ماده شیمیایی استفاده نمی کند. از پارچه چرم دباغی گیاهی برای تولید کیف سامسونت امیننت باکیفیت استفاده می شود.

کیسه های چرمی تولید شده توسط فرآیند دباغی سبزیجات نه تنها سازگار با محیط زیست هستند بلکه از استحکام بالایی نیز برخوردار هستند. از آنجایی که برای تولید چنین کیف های چرمی از محصولات طبیعی استفاده می شود، این کیف ها سازگار با محیط زیست هستند.

بند های کیف های چرمی در مقایسه با کیف های نایلونی یا برزنتی بر روی شانه های شما نرم و راحت هستند.

همچنین این بندها خیس نمی شوند و از روی شانه های شما نمی لغزند. با توجه به طراحی، بیشتر کیف‌های چرمی دارای محفظه‌های جداگانه برای نگهداری وسایل مختلف مانند لپ‌تاپ، ابزارهای الکترونیکی، اسناد، غذاها و غیره هستند.

RVV Leather یکی از تولید کنندگان، صادرکنندگان و تامین کنندگان عمده محصولات ساخته شده از مواد چرمی است. ما چندین محصول چرمی مانند کیف های مسافرتی چرمی، کمربندهای چرمی، کیف پول کارت اعتباری چرمی، کمربندهای مد چرمی، دفترچه یادداشت و دفترچه خاطرات چرمی و غیره را برای مشتریان خود آورده ایم. همه این محصولات از با کیفیت ترین مواد چرمی ساخته شده اند.

کیف چرمی ظرفی است که باید وسایل خاصی را در خود جای دهد. برای یک مورد تجاری، چنین اقلامی ممکن است لپ تاپ و فایل ها، اسناد کوله پشتی یا لباس ورزشی شما باشد. برای لباس هایی که برای تعطیلات آخر هفته یا یک سفر کوتاه نیاز دارید از یک هفته و برای وسایل شخصی و یک تبلت از کیف شانه ای استفاده می شود. تقریباً از پوست هر حیوانی از جمله خوک، گوسفند، بز و کروکودیل می توان چرم تهیه کرد. با این حال، رایج ترین پوست مورد استفاده، پوست گاو است. محصول جانبی صنایع گوشت و لبنیات، هنر ساخت چرم از پوست هایی استفاده می کند که در غیر این صورت از بین می رفتند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.