کیف مدرسه کت از آرتروز جلوگیری می کند

در واقع، زمانی که می خواهید یک طرح کیف مدرسه کت خوب داشته باشید، باید با افرادی باشید که واقعاً دنیای کیف را می شناسند. زیرا اگر دنیای کیف را نشناسید قطعا در طراحی این کیف با مشکل مواجه خواهید شد. کوله پشتی را می توان برای اهداف مختلفی استفاده کرد، به عنوان مثال به عنوان کیف مدرسه استفاده می شود.

یکی از کارهای مهمی که در ابتدای مدرسه انجام می دهیم، خرید کیف مدرسه است.

ما می دانیم که بچه ها در تمام طول سال از آن کیف استفاده خواهند کرد، و همچنین بخش عمده ای از روزهای اولیه شما برای آماده کردن آنها برای مدرسه خواهد بود.

به‌عنوان تولیدکننده کیف مدرسه در چنای، تجربه‌ای داشتیم که مستقیماً با چندین مدرسه و سایر خریداران عمده‌فروش کار کنیم.

موارد زیر 5 مورد بیشترین درخواست کیف مدرسه از مدارس و فروشندگان کیف است.

بنابراین بیایید یک به یک آنها را مورد بحث قرار دهیم. برخلاف کالج ها، مدارس دانش آموزانی در سنین مختلف دارند. شما باید کیف را با اندازه مناسب انتخاب کنید.

اندازه مورد نیاز بسته به درجه تغییر می کند. اما قرار دادن کیف با اندازه نامناسب روی بچه ها باعث می شود که ظاهری ناخوشایند داشته باشد و اغلب فضای کافی یا اضافی روی کیف برای لوازم جانبی وجود ندارد.

بنابراین بر اساس قد فرزندانتان و نیاز به انتخاب کیف های مناسب و اطمینان از قرار گرفتن کامل آن بر روی پشت آنها. تقریباً به مدت 10 ماه و 5 روز در هفته، فرزندان شما همان کیف را به مدرسه می آورند.

ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم که بچه ها کیف خود را به طور کامل به خانه برگردانند. قرار است کیف هایشان را در جاهای مختلف استراحت دهند.

و به عنوان یک والدین، دیدن پاره شدن کیسه ظرف چند ماه پس از استفاده واقعاً خوشایند نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.